Mix'n Clean - Innowacja z zakresu czyszczenia całego domu
Mix'n Clean - Innowacja z zakresu czyszczenia całego domu

Czym jest Mix’n Clean?

Wejrzymy że higiena jest niezwykle ważna aby wieść zdrowe życie.
Obecne pośpiech każdego dnia nakłada na nas wyjątkowo wysokie tempo ,
przez co nie mamy czasu nawet na dokładne sprzątanie.

Chcemy uczynić czyszczenie łatwiejszym, szybszym i przyjemniejszym,
aby utrzymać dom w większym porządku z mniejszą ilością produktów.

czytaj całość »
Sport i rekreacja
Sport i rekreacja

Czyszczenie i dezynfekcja w branży sportowo-rekreacyjnej

Gdy ludzie ruszają uprawiać sport lub wypoczywać na urlopie, naturalnie uznają za ważne, by ich otoczenie było higieniczne i czyste. W miejscach, gdzie gromadzi się wielu ludzi, często trudno jest skutecznie i sprawnie sprzątać i czyścić. Tu przychodzimy z pomocą, pomagając uzyskiwać najlepsze, mierzalne rezultaty w jak najkrótszym czasie. Osiągamy to, zapewniając właściwe zasoby i metody, oraz klarowne instrukcje pracy.

czytaj całość »
Przemysł wodny

Czyszczenie i dezynfekcja w przemyśle wodnym

Czysta woda pitna jest rzeczą niezbędną. Firmy przemysłu wodnego ponoszą więc ogromną odpowiedzialność. Każdego dnia poświęcamy się zapewnianiu lepszej jakości wody pitnej dzięki innowacyjnym i ekologicznym produktom. Dostarczamy produkty do czyszczenia i dezynfekcji wodociągów i ujęć wody, i jesteśmy ekspertem w zwalczaniu bakterii z rodzaju Legionella. Czysta woda pitna zaczyna się od czystego środowiska.

czytaj całość »
Przemysł spożywczy

Czyszczenie i dezynfekcja w przemyśle spożywczym

Niski poziom higieny może mieć poważne konsekwencje w przemyśle spożywczym. Z tego powodu przy produkcji żywności obowiązują restrykcyjne przepisy i wymogi dotyczące jakości. Aby ograniczyć ryzyko, niezwykle ważne jest utrzymywanie higieny. Pomagamy w tym, oferując odpowiednie środki i metody. Wspólnie dokonujemy analizy miejsca pracy i ryzyka z zakresu higieny. W ten sposób możemy zapewnić, że Twoje instalacje będą czyste i wolne od szkodliwych bakterii, grzybów i wirusów.

czytaj całość »
Przemysł
Przemysł

Czyszczenie i dezynfekcja w przemyśle

Przemysł jest podstawą całego świata. Czyste i higieniczne otoczenie jest więc niezwykle istotne, by możliwe było dostarczanie wysokiej jakości produktów końcowych. Pomagamy optymalizować higieniczne bezpieczeństwo całej Twojej firmy z pomocą właściwych środków i metod.

czytaj całość »
Obsługa obiektów
Obsługa obiektów

Czyszczenie i dezynfekcja w obiektach

Obsługa obiektów, w szczególności czyszczenie, stanowią ważną część każdej organizacji. Jednym z największych kosztów czyszczenia jest często czas poświęcany na nie. Szybkość czyszczenia często uzyskuje się kosztem rezultatów. Tevan z przyjemnością pomoże Ci zrealizować szybkie, ale skuteczne czyszczenie. Osiągamy to dzięki połączeniu właściwych produktów z właściwymi metodami.

czytaj całość »
Branża weterynaryjna

Czyszczenie i dezynfekcja w branży weterynaryjnej

Czyste i higieniczne środowisko jest niezwykle ważne w branży weterynaryjnej. Przyczynia się ono bezpośrednio do poprawy zdrowia zwierząt. Złe warunki sanitarne zwiększają ryzyko infekcji, co może mieć poważne konsekwencje dla Twojej firmy. Pomagamy znaleźć właściwe środki, sposoby i klarowne instrukcje pracy, umożliwiające utrzymanie optymalnej higieny w schroniskach dla zwierząt.

czytaj całość »
Branża hotelarska
Branża hotelarska

Czyszczenie i dezynfekcja w branży hotelarskiej

Goście przywiązują wielką wagę do czystego i higienicznego otoczenia. Często uwzględniają to w swoich ocenach Twojej firmy. Prawidłowe czyszczenie jest więc nieodzowne w hotelarstwie. Zapewniamy odpowiednie środki, odpowiednie metody i klarowne instrukcje pracy, aby nasi klienci mogli zaoferować swoim gościom higieniczne i bezpieczne otoczenie.

czytaj całość »
Branża gastronomiczna
Branża gastronomiczna

Czyszczenie i dezynfekcja w branży gastronomicznej

Ponieważ w branży gastronomicznej działa wiele przedsiębiorstw, ważne jest, by poprzez wartość dodaną przyciągnąć gości do Twojej firmy. Jedną z ważnych kwestii, na jakie zwracają uwagę goście, jest stan czystości i higieny otoczenia. Tevan pomaga utrzymać czyste i higieniczne otoczenie, zapewniając właściwe zasoby, właściwe metody i klarowne instrukcje pracy.

czytaj całość »
Zaległa konserwacja
Zaległa konserwacja

Okresowe dogłębne czyszczenie w celu usunięcia złogów

Utrzymanie wysokiego poziomu higieny jest ważne w każdym rodzaju działalności. Bez prawidłowego czyszczenia brud może osadzać się w takich ilościach, że usunięcie go zwykłymi środkami czyszczącymi może stać się niemożliwe. Tevan opracował różnorodne środki do dogłębnego czyszczenia, specjalnie na takie okazje. Poniżej znajdziesz więcej informacji o usuwaniu skutków długotrwałego braku prac konserwacyjnych.

czytaj całość »
Koncepcja Carefree Clean
Koncepcja Carefree Clean

Jeden produkt do wnętrz, sanitariatów i posadzek

Oxsilive to nowy, rewolucyjny środek czyszczący na bazie nadtlenku wodoru i kwasu nadoctowego. Dzięki Oxsilive łatwo i skutecznie wyczyścisz posadzki, sanitariaty i wnętrza. Nie musisz już kupować wielu różnych, tradycyjnych produktów do czyszczenia.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl