Obsługa obiektów
Obsługa obiektów

Czyszczenie i dezynfekcja w obiektach

Obsługa obiektów, w szczególności czyszczenie, stanowią ważną część każdej organizacji. Jednym z największych kosztów czyszczenia jest często czas poświęcany na nie. Szybkość czyszczenia często uzyskuje się kosztem rezultatów. Tevan z przyjemnością pomoże Ci zrealizować szybkie, ale skuteczne czyszczenie. Osiągamy to dzięki połączeniu właściwych produktów z właściwymi metodami.

Doświadczenie czystości w przestrzeniach biurowych

Wrażenie czystości w biurach jest niezwykle ważne. Nie chodzi tylko o czyszczenie. Istnieją różne możliwości stworzenia lepszego doświadczenia czystości. Przykładem jest użycie właściwych materiałów. Widoczne wykorzystanie odpowiednich środków czyszczących i materiałów zapewnia użytkownikom wyraźniejsze poczucie czystości. Dodatkowo wzmacnia się ono po dokonaniu pomiarów. Kolejnym elementem doświadczenia czystości jest zapach. Posiadamy odświeżacze powietrza, które uzupełniają efekty użycia naszych wysokiej jakości produktów czyszczących, zapewniając optymalne doświadczenie czystości.

Znaczenie czystego biura

Czyste biuro przynosi korzyści nie tylko pracownikom, ale i klientom. Ludzie przywiązują coraz większą wagę do higieny i czystego otoczenia. Jednakże czyszczenie powierzchni biurowych wymaga czasu. Tevan wraz z Tobą tworzy mapę Twojej (lub Twojego klienta) aktywności i miejsc szczególnej uwagi. Dzięki wnikliwym pomiarom wspólnie możemy dowiedzieć się, na czym stoimy. Tworząc rozwiązania precyzyjne, Tevan dostarcza właściwe narzędzia, zapewniające czystość powierzchni biurowych.

Koło Sinnera

Dobrym sposobem na określenie kosztów czyszczenia jest koło Sinnera . W czyszczeniu rolę odgrywają cztery czynniki: chemia, ruch, czas i temperatura. Zależnie od rodzaju zanieczyszczeń i wykorzystywanych zasobów, punkt równowagi między tymi czynnikami będzie inaczej położony. Stosując tę metodę w konkretnej sytuacji można łatwo określić, gdzie można poczynić oszczędności.

Mierzenie higieny

Biuro może wyglądać na czyste, ale może nie być higieniczne. Aby zapewnić higienę otoczenia, konieczne jest dokonywanie pomiarów i kontrolowanie efektów. Pomagamy dobrać odpowiednie środki i metody, aby rezultaty były łatwo mierzalne. W ten sposób wspólnie dbamy, by czyszczenie było wolne od trosk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl