Branża weterynaryjna

Czyszczenie i dezynfekcja w branży weterynaryjnej

Czyste i higieniczne środowisko jest niezwykle ważne w branży weterynaryjnej. Przyczynia się ono bezpośrednio do poprawy zdrowia zwierząt. Złe warunki sanitarne zwiększają ryzyko infekcji, co może mieć poważne konsekwencje dla Twojej firmy. Pomagamy znaleźć właściwe środki, sposoby i klarowne instrukcje pracy, umożliwiające utrzymanie optymalnej higieny w schroniskach dla zwierząt.

Higiena w branży weterynaryjnej

Higiena w branży weterynaryjnej jest ekstremalnie ważna. Jest to spowodowane różnorodnością obsługiwanych zwierząt i mikroorganizmów, takich jak wirusy i bakterie, które ze sobą przynoszą. W miejscach, gdzie trzymane są zwierzęta, występują strefy niskiego ryzyka, takie jak poczekalnia i recepcja. Wysokie ryzyko dotyczy natomiast miejsc, w których zwierzęta są badane i poddawane operacjom, a także tych, gdzie są przetrzymywane. Ważne jest zatem czyszczenie i dezynfekcja stref wysokiego ryzyka po każdym użyciu.

Produkty do czyszczenia w różnych branżach

Sposoby prowadzenia czyszczenia różnią się znacznie, zależnie od branży. Czyszczenie basenów wymaga innych produktów, niż czyszczenie w zakładach przemysłowych. Tevan opracował więc odrębne produkty specjalnie dla poszczególnych branż. W ten sposób zawsze masz gwarancję, że dany produkt jest odpowiedni do Twojej sytuacji.

Dezynfekcja w branży weterynaryjnej

Jeżeli środki dezynfekujące mają być stosowane w branży weterynaryjnej, muszą posiadać aprobatę PT03. Oznacza ona, że dany środek może być bezpiecznie stosowany w praktyce weterynaryjnej. Produkty linii Panox posiadają dopuszczenie do użytku weterynaryjnego, w związku z czym znakomicie nadają się do dezynfekcji miejsc przebywania zwierząt.

Mierzalna czystość w branży weterynaryjnej

Zagroda może wyglądać na czystą, ale może nie być higieniczna. Aby zapewnić higienę otoczenia, konieczne jest dokonywanie pomiarów i kontrolowanie efektów. Pomagamy dobrać odpowiednie środki i metody, aby rezultaty były łatwo mierzalne. W ten sposób wspólnie zapewniamy czystość bez trosk.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl