Koncepcja Carefree Clean
Koncepcja Carefree Clean

Jeden produkt do wnętrz, sanitariatów i posadzek

Oxsilive to nowy, rewolucyjny środek czyszczący na bazie nadtlenku wodoru i kwasu nadoctowego. Dzięki Oxsilive łatwo i skutecznie wyczyścisz posadzki, sanitariaty i wnętrza. Nie musisz już kupować wielu różnych, tradycyjnych produktów do czyszczenia.

Czym jest koncepcja Carefree Clean?

Koncepcja Carefree Clean gwarantuje brak błędów metodologicznych podczas czyszczenia. Z pomocą naszego systemu dozowania łatwo odmierzysz różne ilości środków do różnych zastosowań. Na przykład stosuje się inne ilości do czyszczenia okresowego, inne do codziennego, a także osobną ilość środka do okresowego odkamieniania. To oznacza, że zawsze odmierzysz właściwą ilość środków czyszczących. Oczywiście, oprócz właściwej ilości ważny jest także właściwy sposób pracy. Dzięki wózkowi roboczemu masz pod ręką wszystkie narzędzia niezbędne do prawidłowej pracy w metodzie Carefree Clean.

Czym jest Tevan Oxsilive?

Tevan Oxsilive to środek czyszczący na bazie nadtlenku wodoru i kwasu nadoctowego. Środek ma działanie utleniające, które rozbija brud. Oxsilive nie zawiera detergentów ani chloru i jest całkowicie biodegradowalny. Środek ma też działanie odtłuszczające, lekko utrudnia powstawanie kamienia i eliminuje woń moczu. Tevan Oxsilive to stężony środek czyszczący, co oznacza, że nie trzeba przewozić i magazynować wody.

Dozownik Tevan gwarantuje, że zawsze odmierzysz właściwą ilość środka czyszczącego. Dozownik jest odpowiedni zarówno do produktów czyszczących, jak i dezynfekujących. Dozownik dostępny jest w czterech różnych wariantach:

  • 1 x 14 litrów na minutę (maks. 1 produkt czyszczący lub dezynfekujący)
  • 4 x 14 litrów na minutę (maks. 4 produkty czyszczące lub dezynfekujące)
  • 1 x 4 litrów na minutę (maks. 1 produkt czyszczący lub dezynfekujący)
  • 4 x 4 litrów na minutę (maks. 4 produkty czyszczące lub dezynfekujące)

Dozownik dostarczany jest w stanie w pełni gotowym do użycia. Dozownik konfigurujemy odpowiednio do produktów, z których korzystasz. To oznacza, że nigdy nie użyjesz za dużo ani za mało środka czyszczącego. Oznakowanie dostosowujemy do wykorzystywanych produktów. Na życzenie możemy też dodać do oznakowania Twoje logo.

 

Dzięki Oxsilive i metodzie Carefree Clean, łatwo i higienicznie wyczyścisz swoje wnętrze i sanitariaty. Można to zrobić na dwa sposoby:

1. Przygotuj ścierki z mikfrofibry w skrzynce na swoim wózku roboczym. Robi się to, nalewając do skrzynki 30 ml gotowego do użycia Oxsilive na każdą ścierkę. Używaj niebieskich ścierek do czyszczenia wnętrz, a czerwonych do czyszczenia sanitariatów.

2. Zwilż ścierki za pomocą butelki z rozpylaczem.

W obu wypadkach ważne jest regularne zmienianie ścierek na nowe i nasączanie mikrofibry.

Gdy zamierzasz za pomocą Oxsilive czyścić posadzki, dobrym pomysłem jest zacząć od dogłębnego czyszczenia. Usuwa to pozostałości mydła ze starych produktów czyszczących. Rozprowadź obficie produkt na posadzce mopami z mikrofibry i pozostaw go na 15 minut. Następnie wyszoruj miotłą lub szorowarką (zależnie od powierzchni posadzki), aby oderwać cały brud i umożliwić jego usunięcie.

Po dogłębnym czyszczeniu posadzka znów jest w idealnym stanie. Dzięki temu codziennie jej czyszczenie jest znacznie łatwiejsze. Czyszczenie będzie mniej intensywne i w związku z tym będzie wymagać mniej czasu. Używaj przygotowanych mopów z mikrofibry, aby czyścić posadzki każdego dnia, nie pozostawiając smug.

Jednym mopem możesz wyczyścić około 25 metrów kwadratowych posadzki. Do czyszczenia okresowego potrzebujesz 2 litrów Oxsilive na 5 mopów z dawką zerową. Do czyszczenia codziennego potrzebujesz 1 litr Oxsilive na 5 mopów z dawką codzienną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl