Sport i rekreacja
Sport i rekreacja

Czyszczenie i dezynfekcja w branży sportowo-rekreacyjnej

Gdy ludzie ruszają uprawiać sport lub wypoczywać na urlopie, naturalnie uznają za ważne, by ich otoczenie było higieniczne i czyste. W miejscach, gdzie gromadzi się wielu ludzi, często trudno jest skutecznie i sprawnie sprzątać i czyścić. Tu przychodzimy z pomocą, pomagając uzyskiwać najlepsze, mierzalne rezultaty w jak najkrótszym czasie. Osiągamy to, zapewniając właściwe zasoby i metody, oraz klarowne instrukcje pracy.

Tevan jest członkiem NVZ

Tevan jest stowarzyszony z NVZ i od lat pozostaje znajomą twarzą w branży rekreacyjnej. NVZ (Holenderskie Stowarzyszenie Wytwórców Mydła) to stowarzyszenie producentów środków czyszczących i dezynfekujących. Centralnymi wartościami NVZ są czystość, higiena, zrównoważony rozwój i bezpieczeństwo. Dzięki naszym produktom tworzysz czyste i higieniczne środowisko w zrównoważony i bezpieczny sposób.

Czyszczenie basenów

W basenach często występuje wiele zanieczyszczeń organicznych, takich jak złuszczona skóra, kamień i różnorodne bakterie. W razie długotrwałego nagromadzenia, zanieczyszczenia te mogą stwarzać ryzyko dla zdrowia i powodować trwałe uszkodzenia materiałów. Posiadamy w ofercie flokulanty w płynie i specjalne środki czyszczące do instalacji wodnych, przeznaczone do czyszczenia basenów . Substancje organiczne i fosforany są wiązane przez flokulanty, tworząc zwartą zawiesinę, którą łatwo można usunąć i zutylizować. Ponadto, dzięki naszym środkom czyszczącym Twoje rurociągi i filtry zapewniają stabilny przepływ i zawsze czystą wodę.

Relaksujące zapach do saun i hydromasażu

Przyjemna woń w saunach i hydromasażu umożliwia gościom lepsze odprężenie. Dlatego, oprócz środków do czyszczenia i dezynfekcji, oferujemy też różnorodne produkty zapachowe. Dzięki naszym skoncentrowanym zapachom, takim jak Tevan Eucalyptus i Tevan Eucamint, gwarantujesz swoim gościom optymalne odprężenie. Zapach te ułatwiają oddychanie i stymulują perspirację. Są też w pełni przystosowane do użycia w automatycznych systemach dozujących.

Produkty czyszczące do sportu i rekreacji

Opracowaliśmy szeroką gamę produktów czyszczących do zastosowań w branży sportowo-rekreacyjnej. Produkty te można stosować do:

  • Czyszczenia wnętrz i posadzek np. w recepcjach, stołówkach i szatniach.

  • Codziennego i okresowego czyszczenia sanitariatów.

  • Czyszczenia wyposażenia siłowni i sprzętu fitness

  • Czyszczenia luster i szyb

  • Utrzymania posadzek sportowych

  • Oczyszczania wody basenowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl