O nas

Tevan został założony w roku 1816, co czyni go najstarszym przedsiębiorstwem w mieście Gorinchem. Od 1972 zajmujemy się produkcją środków czyszczących i dezynfekujących. Na przestrzeni ostatnich 40 lat uzyskaliśmy pozycję wiodącego producenta w dziedzinie czyszczenia i dezynfekcji. Osiągnęliśmy to poprzez nieustanną innowację i doskonalenie naszych produktów i procesów. W ten sposób Tevan współpracuje z Tobą, by zapewnić bezpieczne i higieniczne środowisko.

Tevan jest producentem profesjonalnych środków do czyszczenia i dezynfekcji. Wszystkie nasze produkty są wysokiej jakości i zachowują zgodność z krajowymi i międzynarodowymi prawami i regulacjami. Posiadamy specjalne aprobaty i certyfikaty dla naszych produktów, które gwarantują bezpieczeństwo Twojego środowiska pracy. Nasza szeroka oferta umożliwia dobranie produktów do wielu różnych branży.

Naszą misją jest tworzenie higienicznego i bezpiecznego otoczenia dla wszystkich. Realizujemy ją, dostarczając wysokiej jakości środków czyszczących i dezynfekujących. Dzielimy się też z naszymi klientami właściwymi metodami pracy. Dzięki temu czyszczenie i dezynfekcja stają nie tylko bezpieczne, ale i proste. Dzięki Tevan nie skupiasz się na samym czyszczeniu, a na utrzymywaniu czystości.

Naszą wizją jest służyć całemu rynkowi Europejskiemu wysokiej jakości produktami do czyszczenia i dezynfekcji. Aby było to możliwe, w 2017 roku złożyliśmy w Europejskiej Agencji Chemikaliów (ECHA) dokumentację rejestracyjną. Chcemy zaoferować naszym europejskim klientom wartość dodaną w postaci prawidłowych technik, certyfikatów i aprobat. Dzieląc się naszą szeroką wiedzą specjalistyczną z dziedziny czyszczenia i dezynfekcji, bierzemy na siebie odpowiedzialność społeczną za higieniczny i bezpieczny świat.

O Centurion:
Przedsiębiorstwo Handlowe CENTURION s.c. specjalizuje się w dystrybucji chemii profesjonalnej oraz elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów. Jesteśmy firmą o silnej i ugruntowanej pozycji, w pełni profesjonalnie podchodzącej do wszystkich aspektów funkcjonowania rynków chemii profesjonalnej oraz wyposażenia wnętrz.

W ostatnim czasie nastąpiło znaczne zainteresowanie oferowanymi przez nas towarami. Spowodowane jest to tym, że nasza oferta jest bogata w różnorodne produkty najwyższej jakości. Jako jeden z liderów rynku, w dalszym ciągu kontynuujemy nasz rozwój sukcesywnie powiększając liczbę odbiorców. Firma cały czas zwiększa ofertę produktową z myślą o zaspokojeniu potrzeb zakupowych naszych Klientów. Naszą misją jest zadowolenie klientów. Naszym celem jest wygodne i terminowe dostarczanie najwyższej jakości produktów. Chcemy, aby nasi Klienci odczuwali satysfakcję z profesjonalnej i szybkiej realizacji zamówień.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@tevan24.pl lub telefonicznie pod numerem 536 106 888.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Tevan

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl